Cena Bitcoinów trafia w dziesiątkę dolarów w bykówce, co dalej?

Linia cenowa Bitcoinów spadła poniżej marki 9000 dolarów 5 lipca, ale zaraz po zakończeniu dnia, król kryptoflady zaczął rosnąć i przekroczył marżę 9200 dolarów. W ciągu ostatnich 24 godzin król kryptokurwalidzki BTC handlował między 8940 a 9231 USD.

1-dniowa analiza cen Bitcoinów (5 lipca)
Wykres cen Bitcoinów 1 – 5 lipca
Wykres cen Bitcoinów według Trading View

  • RelatedPosts
  • Cena Bitcoin’a nie może przekroczyć 9190 dolarów, co jest następne
  • Cena Bitcoin nie może przekroczyć 9120 dolarów.
  • Cena Bitcoin jest stabilna powyżej $9,000, BitPay wspiera SegWit
  • Cena Bitcoinów wynosi poniżej 9000 dolarów, tendencja wzrostowa?

    Bitcoin był obserwowany w czasie pisania po cenie 9190 dolarów. Natomiast najniższy poziom dzienny obserwowany był przy 8937 dolarach, a najwyższy przy 9231 dolarach. Jednakże, Bitcoin Evolution nie był w stanie przełamać oporu 9200 dolarów.

Czego można się spodziewać po cenie Bitcoina?

Mehdi Agh, analityk kryptograficzny w TradingView, narysował dwa możliwe scenariusze, które para BTCUSD może przyjąć w następnej kolejności. Analityk uważa, że cena BTC spadnie w kierunku wsparcia 8600 dolarów, gdzie powstanie strefa kupna.

Strefa kupna pozwoli na wzrost linii cenowej w kierunku trendu zniżkowego, który jest rysowany na czerwono.

Po wzroście ceny, istnieją dwa możliwe scenariusze, do których linia ceny BTC może się stosować; tak jak w pierwszym, kryptokur waluta nie przebije się powyżej spadkowej linii trendu, co spowoduje spadek ceny w kierunku wsparcia 7691$.

Podczas gdy w drugim scenariuszu, jeśli linia kursu obserwuje wyłamanie po wzroście w kierunku malejącej linii trendu, to kryptokur waluta może podążać za kolejnym ruchem rosnącym w kierunku wsparcia $11647.

Bitcoin obecnie cieszy się stromym wyżem, a w przeszłości po takich wyżach często następowały dramatyczne niży. Ostrożny handel jest zalecany w obecnym scenariuszu, aby uniknąć złych spadków handlowych.

Zastrzeżenie: Dostarczone informacje nie są doradztwem handlowym, lecz informacyjną analizą ruchu cen. Cryptopolitan.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek inwestycje oparte na informacjach podanych na tej stronie.